Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

2 sierpnia 2022 0 komentarzy

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ścieżka kariery dla animatorów 3D zaczyna się w Drimagine!

Od dawna pasjonujesz się animacją komputerową, jednak miałeś dotychczas problemy, żeby samodzielnie się jej nauczyć? A może branża, w której aktualnie pracujesz, przestała się rozwijać i nie rokuje na przyszłość, a Tobie zależy na budowaniu kariery w sektorze, który jest opłacalny? Każdy z tych powodów, zarówno ogromne zamiłowanie, jak i chęć przebranżowienia się, są dobre, aby skierować swoje kroki ku zajęciom w szkole Drimagine.

Ścieżka kariery dla animatorów 3D zaczyna się w Drimagine!

W czasach, kiedy większość branż, tematów i projektów przenosi się do Internetu, specjaliści zajmujący się kwestiami wizualnymi zyskują zupełnie nowe możliwości do rozwoju. Mają szansę spróbować swoich sił w nieznanych dotychczas obszarach. Dzisiejszy świat dostarcza opcji swobodnego kreowania swojej drogi zawodowej – nierzadko z wykorzystaniem serwisu YouTube, mediów społecznościowych czy potencjału finansowego, jaki stoi za markami i niezależnymi patronami. Szkoda by było nie wykorzystać tej szansy, jeśli tylko czujesz, że nowe media są dla Ciebie. 

Czym jest szkoła Drimagine?

Animacja komputerowa z Drimagine to gwarancja maksimum zajęć praktycznych i podejścia do tematu w taki sposób, aby uczestnik wyciągnął z niego możliwie najwięcej. Istniejąca od 2008 roku szkoła jako pierwsza w Polsce dała możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie narzędzi do tworzenia grafiki 3D. Placówka powstała dzięki inicjatywie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu (WSB-NLU). Jednym z pierwszych wykładowców szkoły był Zbigniew Rybczyński – wybitny polski operator filmowy i artysta multimedialny, znany szerszej publiczności m.in. ze swojego Tanga. Zajęcia w szkoła Drimagine znakomicie sprawdzają się w przypadku osób, które są żywo zainteresowane nauką animacji komputerowej, technikami postprodukcji czy tworzeniem efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych.  

Kurs roczny – jedna z form kształcenia w szkole Drimagine

Jedną z możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko pojętej animacji 3D jest kurs roczny. Składa się na niego aż 520 godzin zajęć. Zaoczny tryb nauki (2 razy w miesiącu) pozwala godzić bieżącą pracę z rozwojem kompetencji. W czasie 2 semestrów uczestnik posiądzie wiedzę z zakresu modelowania UV, 3D sculptingu, realizacji obrazu, montażu i fotografii, jak również z motion designu, riggingu, skinningu, renderingu. Poza tym słuchacz pozna też niezbędną wiedzę z zakresu reżyserii czy podstaw pisania scenariuszy. Po zakończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat Akademii Animacji 3D Drimagine. Dla tych osób, które cenią sobie nowoczesne technologie i możliwość uczenia się w wybranym przez siebie czasie powstała platforma informacyjna CloudAcademy™. Dzięki niej można pozyskiwać nową wiedzę całkowicie zdalnie.

Jakie kursy są dostępne w ramach szkoły Drimagine?

W ramach modułów specjalizacyjnych uczestnicy mogą polepszać swoje umiejętności w obrębie jednej z następujących dziedzin: 

W jaki sposób przebiega proces rekrutacji do szkoły Drimagine?

Warto wspomnieć, że aktualnie trwa rekrutacja na kurs roczny i będzie ona aktywna do końca września. Kandydat ubiegający się o rozpoczęcie nauki na studiach podyplomowych w szkole Drimagine powinien wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go drogą elektroniczną lub pocztową (bądź złożyć osobiście w placówce). Miesięczny koszt nauki w ramach kursu wynosi 1300 zł miesięcznie. Dodatkowym kosztem, który należy ponieść, jest wpisowe w wysokości 500 złotych. 

Gdzie możesz wykorzystać swoje umiejętności z zakresu animacji 3D?

Nowoczesne formy audiowizualne dają nieznane do niedawna opcje przedstawiania zjawisk, procesów i mechanizmów. Potencjał grafiki 3D chętnie wykorzystują profesjonalne placówki medyczne, stomatologiczne, ale również świat nowoczesnej rozrywki i sztuki. Technologia ta jest wykorzystywana zarówno do tworzenia statycznych, jak i dynamicznych obrazów, a także interaktywnych form. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobyte umiejętności wykorzystywać w filmach, reklamach czy grach komputerowych. Kreatywni specjaliści znajdują coraz to nowe zastosowania dla szeroko pojętej animacji komputerowej i modelowania 3D. Wszystko wskazuje na to, że branża ta będzie stale się rozwijać, a tym samym poszukiwać zdolnych i pracowitych specjalistów.

Oceń artykuł:
Oceń ten artykuł, bądź pierwszy!
Autor artykułu:
Fajnie, że tu jesteś. → Poznajmy się bliżej, zobacz kim jestem.

najnowsze artykuły

To może Cię także zainteresować

Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje projektowanie graficzne: Przyszłość branży
19 czerwca 2023 0 komentarzy

Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje projektowanie graficzne: Przyszłość branży

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jak sztuczna inteligencja (AI) zmienia krajobraz projektowania graficznego i wpływa na branżę. Rozwój AI przynosi za sobą nowe możliwości […]

Czytaj dalej
Sztuczna Inteligencja w Grafice Komputerowej: Nowa Funkcja w Photoshop Beta
1 czerwca 2023 0 komentarzy

Sztuczna Inteligencja w Grafice Komputerowej: Nowa Funkcja w Photoshop Beta

W tym artykule skupimy się na nowej funkcji AI w programie Photoshop Beta, która wprowadza fascynujące możliwości dla projektantów grafiki. Nowa funkcja AI w Photoshop […]

Czytaj dalej
Jak zrobić backup strony WordPress?
30 kwietnia 2023 1 komentarz

Jak zrobić backup strony WordPress?

Backup strony w WordPressie to jedna z najważniejszych czynności, jaką powinien wykonywać każdy właściciel strony opartej na tej platformie. Wraz z rosnącą ilością danych, treści […]

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Social media

Zerknij także na moje profile w social mediach

Facebook

Bądź na bieżąco z nowościami z życia mojego studia graficznego. Znajdź mnie na Facebooku.

Lubię to

Instagram

Obserwuj moje konto na Instagramie. Zobacz zdjęcia i projekty, którymi dzielę się ze światem.

Obsrwuję

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.