Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Skład DTP — projekty pod druk

Profesjonalne przygotowanie projektu graficznego pod druk

Poznaj moją ofertę

Skład pod druk oraz DTP to jedne z najważniejszych elementów mojej pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w składzie DTP. Nie musisz znać fachowej terminologii oraz stresować się telefonami z drukarni. DTP-owiec z prawdziwego zdarzenia jest do Twoich usług.

Darmowa konsultacja

Co to jest DTP?

Pod określeniem DTP kryje się angielski zwrot desktop publishing, czyli publikowanie zza biurka. To nic innego jak przygotowanie materiałów graficznych do późniejszego powielania metodami poligraficznymi. Mówiąc wprost, jest to komputerowe przygotowanie plików do druku.

Skład pod druk

Druk cyfrowy? A może offset? Nie wiesz co to DPI, a CMYK to czarna magia? Żaden problem! Skład pod druk mam w małym palcu! Zapewniam profesjonalne przygotowanie projektów pod druk oraz skład DTP. Mam wieloletnie doświadczenie we współpracach z drukarniami, co daje gwarancję, że finalny wydruk będzie najlepszej jakości.

Co obejmuje skład DTP?

W ramach swoich usług składam i przygotowuję materiały pod druk. Jeżeli chcesz wydrukować ulotkę, kartę menu, folder reklamowy lub katalog, ale nie znasz się na projektowaniu graficznym, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferuję także skład bardziej zaawansowanych materiałów, takich jak: wielostronicowe katalogi produktów, książki oraz gry i opakowania.

 

Grafik DTP do Twoich usług

Jeżeli obawiasz się trudnych telefonów z drukarni, to skontaktuj się ze mną, chętnie Tobie pomogę. Oferuję profesjonalnie przygotowany skład DTP. Poza składem plików do druku oferuję także pomoc w wyborze odpowiedniej drukarni oraz sam kontakt z nią. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm.

Kilka liczb

Skład DTP w liczbach

250+

Złożonych projektów pod druk

500 000+

Łącznie wydrukowanych projektów

10+

Lat doświadczenia w składzie DTP

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:

FAQ — SKŁAD DTP, PROJEKTY POD DRUK

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest skład DTP

Pod pojęciem składu DTP kryje się nic innego jak przygotowanie plików graficznych do późniejszego drukowania. W ramach usług DTP sprawdza się nie tylko kolorystykę pracy oraz ilość DPI, ale także spady oraz maksymalne nafarbienia.

2. Czy mogę liczyć na pomoc w kontakcie z drukarnią?

Oczywiście, że tak. Zawsze staram się przeprowadzić swoich klientów przez cały proces, od projektu, aż po druk.

3. Ile kosztuje skład DTP?

Cena składu pod druk jest zależna od skomplikowania i wielkości pracy. Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się ile kosztuje skład DTP, skorzystaj z darmowej wyceny.

4. Czy mogę skorzystać z plików również później?

Naturalnie. Pliki, które przygotowuję nadają się do wielokrotnego wykorzystania w druku.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

    Zapisz się do Newslettera

    Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


    Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.