Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Projektowanie graficzne

Tworzę silne marki. Od podstaw

Poznaj moją ofertę

Co jest dla Ciebie najważniejsze w projektowaniu graficznym? Jakość? Cena? Szybki czas realizacji? Profesjonalny projekt graficzny jest kluczem do budowania długofalowych relacji z Klientami oraz wiarygodnego wizerunku Twojego biznesu. Dostarczam swoim Partnerom projekty graficzne szyte na miarę. Przekonaj się.

Darmowa konsultacja

Co to jest projektowanie graficzne?

Projektowanie graficzne to czynność, w której niezbędna jest kreatywność. Jako projektant graficzny muszę cały czas wykazywać się nieprzeciętną kreatywnością oraz sztuką nieszablonowego myślenia.

Co obejmuje projektowanie graficzne?

Poniżej prezentuję wybrane projekty graficzne, które mogę dla Ciebie wykonać:

logo oraz logotyp, stronę www, prezentację PowerPoint, teczki, wizytówki, ulotki, katalogi, ebooki, kalendarze, banery reklamowe, roll-upy, koperty firmowe, smycze, notesy, koszulki, zaproszenia, naklejki, karty menu, plakaty czy foldery reklamowe.

 

Proces projektowania graficznego

Każdy projekt graficzny zaczynam od konsultacji z Klientem. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu mogę poznać Twoje oczekiwania co do projektu. Dopiero gry dogramy szczegóły, przechodzę do projektowania. Końcowym etapem jest przekazanie praw autorskich do projektu.

Co wyróżnia moje projekty?

Dzięki pracy zarówno w korporacji, jak i na własny rachunek mam ogromne doświadczenie w projektowaniu graficznym. Dzięki temu potrafię myśleć nieszablonowo, a moje projekty nie są oklepane. Dodatkowym atutem z pewnością będzie mój pedantyczny perfekcjonizm oraz wysoki poziom wykonywanych projektów.

Kilka liczb

Projektowanie graficzne w liczbach

4

Nagrodzone projekty w polskich i europejskich konkursach

10+

Lat doświadczenia

1000+

Zrealizowanych projektów graficznych

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:

FAQ — PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest projektowanie graficzne?

Projektowanie graficzne to nic innego, jak tworzenie grafik i kreacji na potrzeby druku oraz internetu.

2. Jaka jest cena projektowania graficznego?

Wszystko zależy od projektu, który trzeba wykonać. Jednak ceny poszczególnych projektów zaczynają się już od 50 złotych. Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów projektowania graficznego, skorzystaj z darmowej wyceny.

3. Czy mogę liczyć także na wydruk projektu?

Niestety nie. Zajmuję się jedynie projektowaniem graficznym. Współpracuję jednak z wieloma drukarniami i chętnie doradzę w wyborze odpowiedniej.

4. Czy projekty graficzne nadają się do druku?

Oczywiście, że tak. W swoich usługach posiadam także ofertę dotyczącą składu DTP, gdzie szerzej opisuję ten aspekt.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

    Zapisz się do Newslettera

    Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


    Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.