Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Projektowanie logo

Dobry projekt logo nie może być dziełem przypadku

Poznaj moją ofertę

Dobry projekt logo pomaga rozwijać firmę zdecydowanie szybciej. Sama decyzja o stworzeniu profesjonalnego projektu logo to pierwszy krok do budowania wiarygodnego biznesu i mocnej marki. Dobry projekt logo jest gwarancją tego, że to właśnie Twoja firma zapadnie w pamięci potencjalnych przyszłych klientów. Wyróżnij się na tle konkurencji, stwórz własne logo z prawdziwego zdarzenia.

Darmowa konsultacja

Korzyści z posiadania profesjonalnego projektu logo

Korzyści z posiadania własnego logo jest bardzo dużo. Decydując się na projektowanie logo masz pewność, że znak który otrzymasz będzie przygotowany zgodnie ze sztuką. Dzięki temu wykorzystasz go na wszystkich polach eksploatacji.

Jakie jeszcze korzyści otrzymasz decydując się na projekt logo? Poniżej prezentuję najważniejsze zalety:

  • szansa na wyróżnienie z tłumu oraz znakomite pierwsze wrażenie
  • profesjonalny wizerunek Twojej firmy
  • zyskanie tożsamości marki oraz inwestycja w przyszłość
  • podstawa do stworzenia profesjonalnej identyfikacji wizualnej firmy

Księga znaku

Księga znaku jest podstawowym elementem, który oferuję swoim Klientom podczas projektowania logo. Jest to zbiór informacji na temat znaku oraz zasad, które należy stosować, aby zapewnić czytelność logo. Księga znaku jest niczym instrukcja obsługi, opisuje krok po korku jak powinniśmy obchodzić się ze znakiem. To bardzo ważne, aby poprawnie korzystać z logo.

Projekt logo — dla kogo?

Oferta na projektowanie logo skierowana jest do wszystkich, którzy pragną wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to najlepsza opcja, aby zyskać tożsamość w internecie, aby być o krok przed konkurencją.

Pamiętaj, że logo nie może być dziełem przypadku. Nie w tych czasach. Niech Twoja firma zachęca od pierwszego spojrzenia.

Projektowanie logo — cennik

Pewnie zastanawiasz się ile może kosztować projekt logo? Przecież to zazwyczaj kilka kresek, które powinny kosztować 100 lub 200 złotych. Nic bardziej mylnego. Profesjonalny projekt logo to złożony proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy oraz czasu. Dodatkowo decydując się na zakup logo otrzymujesz majątkowe prawa autorskie do znaku. Pamiętaj, że logo to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

  • projekt logo bez księgi znaku — od 2000 zł brutto
  • projekt logo wraz z księgą znaku — od 3000 zł brutto

Powyższe ceny są jedynie orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Projektowanie logo wymaga indywidualnego podejścia, co można uzyskać dzieląc każdy z projektów na poszczególne etapy. Zapoznaj się z nimi.

Etapy projektowania logo

1.

Wstępny koncept

Wstępny koncept logo to nic innego jak szkic, często wykonany na kartce. Na tym etapie prezentuję kilka lub kilkanaście pomysłów na projekt logo. Każdy z projektów konsultuję, aby znaleźć jeden wspólny pomysł.

2.

Projekt logo

Gdy już mam pomysł na logo, a szkic jest zaakceptowany przez Klienta, przechodzę do projektu logo. Każdy znak opieram na siatce i zawsze zaczynam od projektu czarno-białego. Pozwala mi to dopracować sam kształt i formę znaku.

3.

Księga znaku

Ostatnim etapem projektowania logo jest księga znaku. Tutaj opisuję zasady oraz fonty, które należy wykorzystać w projekcie. Także w księdze znaku znajduje się szczegółowy opis kolorów użytych w logo.

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Muzeum Krakowa
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:
4.9/5 - (głosów: 39)

FAQ — PROJEKTOWANIE LOGO DLA FIRM

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Księga Znaku?

Księga Znaku jest publikacją, którą dodaję do każdego projektowanego przeze mnie znaku graficznego. Jest to zbiór zasad oraz informacji o logotypie, sygnecie oraz całym logo. Znajdują się w niej także różne warianty logo: wersja monochromatyczna znaku, wersja uproszczona logo, wersje pionowe, wielkości minimalne czy niedozwolone modyfikacje znaku. Jest to szczególnie przydatne w późniejszej eksploatacji logo.

2. Czy dostanę projekt logo „w krzywych”?

Oczywiście. Wszystkie znaki, które projektuję są przygotowane zgodnie ze sztuką. Każdy z moich klientów otrzymuje logo zarówno w postaci wektorowej (.pdf, .eps, .svg) jak i rastrowej (.tiff, .jpg, .png).

3. Czy jest szansa zamówić projekt logo w niskiej cenie?

Ceny oferowanych przeze mnie usług nie są wygórowane. Istnieje jednak opcja zamówienia samego logo, bez księgi znaku. Taka usługa jest znacznie tańsza.

4. Czy otrzymam prawa autorskie do znaku?

Oczywiście, że tak. Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy umowę, która reguluje wszystkie aspekty związane z prawami autorskimi.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.