Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Szablony WordPress

Profesjonalne szablony WordPress

Poznaj moją ofertę

Strony internetowe oparte o autorskie szablony WordPress są jak sukienki szyte na miarę, albo szafy przygotowane na wymiar – pasują idealne oraz zajmują tyle miejsca ile powinny. Decydując się na autorski szablon masz pewność, że wszystkie Twoje wymagania będą spełnione, a Twoja strona będzie jedyna w swoim rodzaju – niepowtarzalna.

Darmowa konsultacja

Po co tworzyć autorski szablon WordPress skoro jest wiele gotowych?

Gotowe Szablony WordPress są bardzo uniwersalne, przez to nie są idealne. Posiadają bardzo rozbudowaną strukturę, która opóźnia ładowanie strony internetowej, co negatywnie wpływa na późniejszą optymalizację strony WWW pod kątem SEO. Kolejną sprawą jest fakt, że wtyczki mogą nie być kompatybilne z szablonem WordPress pobranym z internetu. Idąc dalej – korzystając z gotowca Twoja strona będzie taka sama jak setki innych. Niczym nie wyróżnisz się na tyle konkurencji.

Tworzenie autorskich szablonów stron www, które będą pełnoprawnym motywem WordPress to czasochłonny proces, który prezentuję poniżej.

Korzyści z tworzenia strony na silniku WordPress od zera

Strony WWW oparte o system zarządzania treścią WordPress są idealnym połączeniem stosunku ceny do jakości. Sam system oferuje dużo udogodnień, które są stale rozwijane.

Podstawowe funkcje dostępne w WordPress:

 • rozbudowany edytor z możliwością wstawiania galerii zdjęć
 • aktualności z podziałem na kategorie oraz tagi
 • panel administracyjny
 • możliwość tworzenia dowolnej ilości menu
 • moduł dodawania widgetów na stronę
 • adresy URL przyjazne wyszukiwarce Google

Dodatkowym plusem stworzenia strony opartej o system WordPress oraz autorski szablon jest jej prędkość. Taka strona uzyskuje najwyższe wyniki w Google PageSpeed Insights.

Ile kosztuje strona na WordPress?

Cena strony www opartej o system zarządzania treścią WordPress zależy od rozbudowania samej witryny. Im bardziej zaawansowany serwis tym cena będzie wyższa. Jednak poniżej prezentuję przykładowe ceny dla stron na systemie WordPress:

 • prosta strona wizytówka – od 1200 zł brutto
 • rozbudowana strona www – od 2500 zł brutto

Powyższe ceny są jedynie orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Szablon (motyw) WordPress – dla kogo?

Stworzenie strony opartej o autorskie szablony WordPress to najlepszy stosunek ceny do jakości. W stosunkowo niskiej kwocie otrzymujesz profesjonalną stronę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO, dostępną na systemie, który jest cały czas rozwijany.

Jeżeli jednak cenisz sobie indywidualizm oraz potrzebujesz autorskich rozwiązań – polecam stworzenie strony internetowej opartej o autorski CMS.

klika liczb

Statystyki dotyczące stron i szablonów WordPress

50+

Pomyślnie wdrożonych szablonów WordPress

0.8s

Średni czas lądowania strony WordPress opartej o autorski szablon

3

Nagrodzone strony w polskich i europejskich konkursach

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:
5/5 - (7 votes)

SZABLONY WORDPRESS

Etapy projektowania strony WordPress

Proces tworzenia szablonów WordPress jest podobny do tworzenia stron www. Dlaczego? Ponieważ każdy szablon WordPress to tak naprawdę strona internetowa, tylko dopasowana do CMSa.

Średni czas wykonania szablonu WordPress: 20 dni

Sprawy organizacyjne

Pierwszym etapem jest załatwienie spraw organizacyjnych, takich jak: wycena szablonu, podpisanie umowy, czy określenie terminów realizacji. Dopiero jak dopracujemy te sprawy, przechodzę do kolejnych etapów.

Projektowanie szablonu WordPress

Na tym etapie tworzę makietę szablonu, która pokazuje gdzie na stronie www znajdować się będą poszczególne elementy. Także teraz ustalamy kolorystykę strony i inne detale. Mając gotową makietę przystępuję do projektowania gotowego layoutu strony. Na tym etapie możesz wprowadzać dowolną ilość poprawek. Ważne jest to, by strona wizualna odpowiadała Tobie w 100%

Tworzenie szablonu HTML

Mając gotowy i zaakceptowany szablon graficzny przychodzę do kolejnego etapu – tworzenia szablonu HTML. Jest to w zasadzie gotowa strona internetowa, lecz nieprzystosowana do systemu zarządzania treścią. Takiej strony nie będziesz mógł w przyszłości edytować. Dlatego potrzebnych jest jeszcze kilka kroków.

Utworzenie szablonu WordPress

Dopiero po zaakceptowaniu szablonu HTML przystępuję do utworzenia formalnego szablonu. Jest to jeden z ostatnio kroków, Twoja strona jest już prawie gotowa! Wszystkie szablony WordPress, które tworzę na tym etapie poddaję także testom oraz szukam ewentualnych błędów.

Publikacja strony opartej o WordPress

Jest to ostatni etap – publikacja gotowej strony. Od teraz będzie ona dostępna dla wszystkich, a Ty będziesz mógł ją dowolnie modyfikować oraz dodawać nowe wpisy na blogu logując się do panelu administracyjnego.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

  Zapisz się do Newslettera

  Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


  Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.