Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Projektowanie stron internetowych

Tworzę nieprzeciętne strony internetowe i sklepy e-commerce

Poznaj moją ofertę

Witryny internetowe, które projektuję pozytywne wpływają na odbiór marki w internecie. Posiadam własny system zarządzania treścią (CMS) dzięki czemu nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Projektowanie stron internetowych dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta oraz przygotowanych w technologii RWD (responsive web design)? Żaden problem, jestem do usług.

Darmowa konsultacja

Projektowanie stron internetowych to moja pasja

Najważniejszą rzeczą na moich stronach internetowych jest autorski system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu klient ma dostęp do późniejszych aktualizacji danych poprzez panel administracyjny, w którym znajduje się intuicyjny edytor wizualny. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz pieniądze przy późniejszych aktualizacjach treści na stronie.

Podstawowe funkcje dostępne w moim systemie to:

 • wizualny edytor tekstu na stronach tekstowych
 • galeria zdjęć
 • aktualności
 • panel administracyjny
 • obsługa dodatkowych języków
 • możliwość ingerencji w menu strony

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania autorskich modyfikacji oraz wtyczek pod indywidualne potrzeby klienta.

Cena strony WWW

Cena strony www uzależniona jest o funkcjonalności jakie posiada. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje strona www? Jednak poniżej prezentuję przykładowe widełki cenowe dla strony opartej o autorski system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep Prestashop:

 • projektowanie stron internetowych opartych o autorski CMS – od 4500 zł brutto
 • strona internetowa oparta o autorski CMS wraz z systemem rezerwacji online – od 6500 zł brutto
 • sklep oparty o oprogramowanie Prestashop – od 3500 zł brutto

Powyższe ceny są jedynie orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Projektowanie stron internetowych i sklepów Prestashop – dla kogo?

Projektowanie stron internetowych opartych o autorski system zarządzania treścią skierowany jest głównie do osób, które cenią sobie indywidualizm. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona wyróżniają się na tle konkurencji oraz posiadała niestandardowe rozwiązania to będzie to odpowiedni wybór dla Ciebie.

Jeżeli jednak cenisz sobie otwartość oprogramowania oraz chcesz mieć dostęp do późniejszej samodzielnej modyfikacji witryny (tak samo jak w przypadku autorskiego systemu) – polecam stworzenie szablonu WordPress.

Trochę liczb

Statystyki dotyczące tworzenia stron www

94/100

Średnia liczba punktów w Google PageSpeed Insights

100+

Wykonanych stron i sklepów

3

Systemy CMS, na których pracuję

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Etapy tworzenia strony internetowej

Projektowanie stron internetowych – proces ten dzielę na etapy, z których każdy jest równie ważny. Jednak każdy projekt strony internetowej wymaga indywidualnego podejścia, dlatego poniższy schemat może się różnić w zależności od projektu.

Średni czas wykonania strony www: 30 dni

Określenie potrzeb

Na tym etapie zwykle proszę klienta, aby wypełnił brief. Dzięki temu dowiaduję się więcej o firmie oraz usługach, które świadczy klient. Dysponując tymi informacjami jestem w stanie określić jaka strona www będzie najlepsza. Czy będzie to prosta wizytówka firmowa czy rozbudowany portal.

Planowanie pracy

Po określeniu potrzeb Klienta zabieram się za planowanie pracy. Przygotowuję kosztorys strony, w którym opisuję wszystkie funkcjonalności wraz z terminami realizacji.

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu kosztów przesyłam wzór umowy. Podpisana umowa jest dla mnie sygnałem, że możemy przystąpić do projektowania strony www.

Projektowanie strony WWW

Na tym etapie tworzę autorski projekt makiety strony internetowej, który możemy dowolnie modyfikować. To teraz wspólnie wybieramy odpowiednią kolorystykę strony oraz układ poszczególnych paneli na stronie www. Dysponując już wszystkimi materiałami dostarczonymi przez klienta oraz mając układ strony przestępuję do przygotowania projektu graficznego strony internetowej. Na tym etapie jest także możliwe wprowadzanie dowolnej ilości poprawek do projektu graficznego strony.

Kodowanie strony WWW

Na tym etapie przekładam projekt graficzny na linijki kodu. Także teraz statyczne elementy zmieniają się w animację. Na tym etapie nie ma możliwości wprowadzania zmian graficznych w projekcie strony. Także teraz wykonuję niezbędne testy strony oraz odpowiednio ją optymalizuję.

Publikacja strony internetowej

Ostatnim etapem w tworzeniu strony www jest jej publikacja w internecie. Od teraz witryna będzie dostępna dla wszystkich po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy Twojej firmy.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

  Zapisz się do Newslettera

  Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


  Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.