Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

Optymalizacja strony WordPress

Uzyskaj 100 punktów w Google PageSpeed Insights

Poznaj moją ofertę

Optymalizacja strony WordPress jest wbrew pozorom bardzo ważna. Dlaczego? Po pierwsze taka witryna ładuje się znacznie szybciej, co zwiększa prawdopodobieństwo tego, że nasz potencjalny klient pozostanie na stronie. Poza tym strony, które są dobrze zoptymalizowane wyświetlają się wyżej w wyszukiwarce Google.

Darmowa konsultacja

Optymalizacja strony WordPress

Optymalizacja strony WordPress, to podstawa i punkt wyjścia do wszystkich działań SEO. Odpowiednia struktura nagłówków oraz dobrze zoptymalizowany kod HTML oraz CSS wraz z grafiką są gwarancją tego, że Twoja strona zacznie się wyświetlać w wyszukiwarce. Lecz to nie wszystko. Zostaje jeszcze optymalizacja meta danych, linkowanie, indeksacja strony i wiele innych rzeczy. Zajmę się tym wszystkim, a po wykonaniu usługi dostarczę Tobie pełny raport.

Jak uzyskać dobry wynik w Google PageSpeed Insights?

Wielu projektantów stron internetowych robi wszystko, aby wynik osiągany w Google PageSpeed Insights był jak najwyższy. Osiągnięcie dobrego wyniku nie jest szczególnie trudne, o ile zaufasz profesjonalistom, a Twoja strona jest tworzona od podstaw. Najważniejszą zasadą jest to, aby unikać tanich szablonów WordPress, które mają często negatywny wpływ na optymalizację strony.

Ile kosztuje optymalizacja strony WordPress?

Cena optymalizacji strony WordPress zależy od wielu czynników oraz od wielkości samej witryny. Dlatego wyceny dotyczące optymalizacji dokonuję indywidualne, a poniższa cena jest jedynie orientacyjna i dotyczy prostej strony WordPress.

  • optymalizacja strony www – od 400 zł brutto

Powyższe ceny są jedynie orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Optymalizacja strony WordPress  – dla kogo?

Optymalizacja strony internetowej jest niezbędną rzeczą przy pozycjonowaniu. Dlatego jeżeli zamierzasz rozpocząć przygodę z SEO to ta oferta jest dla Ciebie. Optymalizacja strony WordPress może być także skierowana do wszystkich tych, których denerwuje powolne ładowanie witryny.

Trochę liczb

Statystyki dotyczące optymalizacji strony WordPress

94/100

Średnia liczba punktów w Google PageSpeed Insights

0.8s

Średni czas lądowania strony WordPress opartej o autorski szablon

50+

Zoptymalizowanych witryn i szablonów WordPress

Portfolio

Moje najnowsze projekty:

Zobacz wszystkie prace

Oferta szyta na miarę

Tworzę silne marki. Od podstaw.

Wspólny punkt widzenia

Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, prowadząc własny biznes oraz pracując w korporacji, potrafię znaleźć w projekcie wspólny punkt widzenia. W mojej pracy zawsze chodzi o to, aby obie strony były zadowolone z rezultatów.

Wsparcie po zakończeniu projektu

U mnie zawsze możesz liczyć na poprojektową kawę oraz wsparcie dotyczące Twojego brandu czy strony internetowej. Nie zostawiam moich Klientów samych sobie, po zakończeniu współpracy.

Przekonaj się

klienci

Firmy i instytucje, z którymi współpracuję:

Muzeum Gdańska
Studio Trefl
Rodzina Treflików
Gmina Władysławowo
Powiat Pucki
Camping Alexa

Firmy, z którymi współpracuję, reprezentują różne obszary — od krajowych liderów z szeroko rozumianej branży turystycznej, poprzez producentów bajek dla najmłodszych, aż po instytucje państwowe.

Sebastian zawsze niezwykle sumiennie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, wnosząc do projektów wiele kreatywnych pomysłów. Bardzo sprawnie i szybko realizował zadania – projekty gier, projekty layoutów i opakowań nowych linii produktowych, skład graficzny materiałów promocyjnych, katalogów.

- Jacek Zdybel, Kierownik Kategorii, Trefl SA

U Sebastiana zamówiłem logo, identyfikację wizualną firmy oraz witrynę www. Praca z pasjonatem, jakim jest Sebastian to sama przyjemność. To moja trzecia realizacja strony www. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego zrozumienia, chęci współpracy i pracy na podstawie feedbacku.

- Marcin Hintzke, właściciel szkółki kite CapeKite

To co było dla mnie ważne, to adekwatność do moich potrzeb, wiele cennych sugestii, które nie zawsze mi się podobały od samego początku, natomiast przyniosły dobry efekt.

- Ewa Magdalena Lach, Partner Biznesowy EPRO SCIENCE

Oceń moje usługi:
4.9/5 - (18 votes)

FAQ — OPTYMALIZACJA STRONY WORDPRESS

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Google Page Speed Insight

Google Page Speed Insight To narzędzie Google do mierzenia szybkości strony WWW. Maksymalny wynik jaki możemy uzyskać to 100 punktów.

2. Czy wynik Google Page Speed Insight ma wpływ na pozycjonowanie strony?

Moim zdaniem tak. Google nie wiąże wyniku uzyskanego w teście z pozycjonowaniem, jednak szablon WordPress lub strona WWW, która uzyskuje wysokie noty daje znak Google, że jest dobrze zoptymalizowana. A optymalizacja i szybkość działania ma już zdecydowany wpływ na pozycjonowanie.

3. Optymalizacja strony WordPress pod SEO. Czy na taką usługę mogę także liczyć?

Oczywiście tak. Poza optymalizacją wydajnościową zajmuję się także tak zwanym technicznym SEO. Zachęcam do kontaktu.

4. Jak przyśpieszyć WordPress

Aby przyśpieszyć stronę WordPress można zainstalować szereg wtyczek, które odpowiadają za minifikację kodu oraz cache. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie podjąć się optymalizacji strony WordPress — zachęcam do kontaktu.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

    Zapisz się do Newslettera

    Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


    Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.