Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

29 marca 2023 0 komentarzy

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Co nowego w WordPress 6.2?

Co nowego w WordPress 6.2?

WordPress 6.2 zawiera ponad 292 ulepszenia i poprawki błędów, co daje łącznie 394 zmiany. Strona prezentuje najnowsze funkcje, które zostały wprowadzone po wydaniu WordPressa 6.1 w listopadzie 2022 roku. Znajdziemy tam wiele cennych wskazówek oraz zasobów dla programistów.

Nowości w WordPress 6.2

Poznawaj i edytuj swoją witrynę w edytorze witryny

Dzięki edytorowi witryny możesz poznać i edytować swoją witrynę w łatwy sposób. Zaktualizowany interfejs zapewnia większą kontrolę nad edycją witryny. Można przeglądać pełne podglądy szablonów oraz ich części, a następnie edytować stronę z dowolnego miejsca.

Zarządzaj swoim menu na więcej sposobów dzięki blokowi nawigacji

Nowy blok nawigacji w WordPress 6.2 pozwala na zarządzanie menu w bardziej intuicyjny sposób. Uaktualniony interfejs panelu bocznego ułatwia dodawanie, usuwanie i zmienianie kolejności elementów menu, bez względu na to, jak skomplikowane jest nasze menu.

Odkryj płynniejsze działanie narzędzia wstawiania bloków

Zaktualizowany wygląd narzędzia wstawiania bloków zapewnia lepszą widoczność i łatwiejszy dostęp do potrzebnych treści. Dzięki karcie Media można szybko przeciągać i upuszczać zawartość z istniejącej biblioteki multimediów. Podzielony widok umożliwia szybsze znajdowanie wzorców, dzięki czemu można łatwiej nawigować po kategoriach i wyświetlać wszystkie podglądy jednocześnie.

Znajdź żądane elementy sterujące, kiedy ich potrzebujesz

Panel boczny ustawień bloków w WordPress 6.2 jest teraz lepiej zorganizowany dzięki zakładkom Ustawienia i Style. Dzięki temu narzędzia są łatwe do zidentyfikowania i uzyskania do nich dostępu.

Twórz szybciej dzięki nagłówkom i stopkom dla motywów blokowych

Nowa kolekcja wzorców nagłówków i stopek do wyboru pozwala na szybsze tworzenie witryn. Można ich używać z dowolnym motywem blokowym jako szybkiego punktu wyjścia dla szablonów witryny.

Przeglądaj media Openverse bezpośrednio z edytora w WordPress 6.2

Biblioteka Openverse zawiera ponad 600 milionów darmowych obrazów i nagrań audio na otwartej licencji. Teraz jest ona bezpośrednio zintegrowana z edytorem, co ułatwia korzystanie z niej.

Skoncentruj się na pisaniu dzięki trybowi bez zakłóceń

Funkcja trybu bez zakłóceń pozwala na skupienie się na pisaniu. Można ukryć wszystkie panele i elementy sterujące, dzięki czemu skupimy się na tworzeniu treści.

Wypróbuj edytor witryny, który nie jest już w wersji beta

Wersja 6.2 WordPressa to stabilna i gotowa do użytku wersja edytora witryny. Zawiera ona wiele nowych funkcji oraz motywów blokowych, które pozwalają na jeszcze większą kontrolę nad wyglądem i działaniem naszej witryny.

Księga stylów

Korzystając z nowej Księgi stylów, możesz uzyskać kompletny przegląd wyglądu każdego bloku dostępnego w bibliotece twojej strony internetowej. Wszystko w jednym miejscu, wszystko dostępne natychmiastowo.

Kopiuj i wklej style

Możesz dopracować wygląd jednego bloku, a następnie skopiować i wkleić jego style do innych bloków, aby uzyskać pożądany efekt.

Własny CSS

Możesz zasilić swoją witrynę w dowolny sposób, dodając CSS do swojej strony internetowej lub bloków, aby uzyskać większą kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością witryny.

Dowiedz się więcej o WordPressie 6.2

Przeglądaj filmy instruktażowe, warsztaty online, kursy i wykłady dla organizatorów spotkań na stronie learn.wordpress.org, aby dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach w WordPressie.

Oceń artykuł:
5/5 - (głosów: 1)
Autor artykułu:
Fajnie, że tu jesteś. → Poznajmy się bliżej, zobacz kim jestem.

najnowsze artykuły

To może Cię także zainteresować

Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje projektowanie graficzne: Przyszłość branży
19 czerwca 2023 0 komentarzy

Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje projektowanie graficzne: Przyszłość branży

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jak sztuczna inteligencja (AI) zmienia krajobraz projektowania graficznego i wpływa na branżę. Rozwój AI przynosi za sobą nowe możliwości […]

Czytaj dalej
Sztuczna Inteligencja w Grafice Komputerowej: Nowa Funkcja w Photoshop Beta
1 czerwca 2023 0 komentarzy

Sztuczna Inteligencja w Grafice Komputerowej: Nowa Funkcja w Photoshop Beta

W tym artykule skupimy się na nowej funkcji AI w programie Photoshop Beta, która wprowadza fascynujące możliwości dla projektantów grafiki. Nowa funkcja AI w Photoshop […]

Czytaj dalej
Jak zrobić backup strony WordPress?
30 kwietnia 2023 1 komentarz

Jak zrobić backup strony WordPress?

Backup strony w WordPressie to jedna z najważniejszych czynności, jaką powinien wykonywać każdy właściciel strony opartej na tej platformie. Wraz z rosnącą ilością danych, treści […]

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Social media

Zerknij także na moje profile w social mediach

Facebook

Bądź na bieżąco z nowościami z życia mojego studia graficznego. Znajdź mnie na Facebooku.

Lubię to

Instagram

Obserwuj moje konto na Instagramie. Zobacz zdjęcia i projekty, którymi dzielę się ze światem.

Obsrwuję

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.