Grafik komputerowy Puck, Gorzów Wlkp.
Tworzę silne marki. Od podstaw.
darmowa wycena

SEO

SEO (Search Engine Optimization) to wszelkie działania na stronie internetowej i poza nią, które mają za zadanie zapewnić jej jak najwyższą pozycję w organicznych (naturalnych i niepłatnych) wynikach wyszukiwania. Działania te dotyczą optymalizacji witryny tak, aby zwiększyć na niej ruch pod konkretne frazy kluczowe. Nie jest to jednorazowe działanie, ale długofalowy proces, który przynosi bardzo zadowalające efekty, o ile jest poprawnie przeprowadzony.

SEO oparte jest na wytycznych Google, które nieustannie zmieniają się, dlatego też wymaga ciągłej nauki i śledzenia tych zmian. Jego podstawą jest audyt SEO, czyli szczegółowa analiza wielu czynników na witrynie (on-site) i poza nią (off-site), które mogą ułatwiać lub utrudniać pozycjonowanie. Do najczęstszych działań SEO należą:

SEO nie jest równoznaczne z SEM (Search Engine Marketing), który obejmuje cały marketing w wyszukiwarce internetowej – zarówno działania bezpłatne SEO, jak i płatne kampanie marketingowe PPC (Pay Per Click).

 

Oceń definicję:
Oceń ten artykuł, bądź pierwszy!
Udostępnij: Facebook, LinkedIn

Słownik pojęć graficznych oraz definicji WordPress

To może Cię także zainteresować

najnowsze artykuły

Najnowsze na blogu

Motyw Divi — wady i zalety
3 maja 2022 0 komentarzy

Motyw Divi — wady i zalety

Jakie narzędzie, które umożliwiłoby stworzenie nowoczesnej, eleganckiej i płynnie działającej witryny internetowej wybrać? To pytanie, które zadają sobie zarówno osoby prywatne, jak i zawodowi projektanci […]

Czytaj dalej
Kim jest webmaster?
19 kwietnia 2022 1 komentarz

Kim jest webmaster?

Każda nowoczesna firma musi być obecna w Internecie, aby mogła rozwijać się i zwiększać swoje zyski. Samo posiadanie social media nie wystarczy, aby wygrać z […]

Czytaj dalej
Czy grafik komputerowy musi umieć rysować?
9 kwietnia 2022 0 komentarzy

Czy grafik komputerowy musi umieć rysować?

Współcześnie zawód grafika kojarzy się z tworzeniem grafiki za pomocą nowoczesnych narządzi cyfrowych. Umiejętność pracy z komputerem i tworzenia pięknych obrazów, wywołujących u odbiorcy określone emocje, […]

Czytaj dalej

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj wycenę w 24 godziny

Masz pytania lub wątpliwości?
Porozmawiajmy o Twoim biznesie. Wycena w 24 godziny.

+48 798 929 435

Porozmawiamy o Twoim projekcie — w ciągu 24 godzin możesz liczyć na pierwszy kontakt z mojej strony.

Wycena przygotowana specjalnie dla Ciebie — przygotuję ofertę szytą na miarę, która zawierać będzie wszystkie najważniejsze czynniki.

Wspólnie stworzymy świetny projekt — po akceptacji oferty możemy rozpocząć prace nad Twoim projektem.

    Zapisz się do Newslettera

    Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zlecenie!


    Planujesz stworzenie strony www lub rebranding logo? A może interesujesz się grafiką i designem? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 10% zniżki pierwsze zlecenie.